Mehmet Şimşek

Atıştırmalığın geleceği: Rawberry

5 Mart 2020, by sosyalyabani, category Genel

4 Mart 2020 tarihli Aposto! bülteninde yayınlanmıştır.

Son dönemde oldukça yaygın olan ve yaşam biçimlerine seslenen mindfulness trendleri beslenmede karşılığını dünyaya, canlılara ve bedene saygıyı öğütleyen mindful diyetlerle buluyor. İşlenmiş gıdalarda sıkça rastladığımız rafine şekerin ve doymuş yağların pek masum ve mindful olmadığını biliyoruz. Ara öğünleri geçiştirebilmek için daha sağlıklı ve dolayısıyla daha az işlenmiş atıştırmalıklara ihtiyaç duyuyoruz. 2018 yılında sağlıklı atıştırmalık pazarının küresel çapta 23 milyar doların üzerinde bir büyüklüğe ulaştığı biliniyor. Vegan, ilave şekersiz ve çiğ atıştırmalık seçenekleri sunan Rawberry, sağlıklı atıştırmalık olmanın gereksinimlerini ve suçlu hissettirmeyecek atıştırmalıklara duyulan ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor.

  • Rawberry: Kuruyemişlerin bütün olarak kullanıldığı Rawberry’ler; vegan, yalnızca meyvelerden ve yemişlerden oluşan, ilave şeker, koruyucu, renklendirici ve aroma içermeyen atıştırmalık barlar üretiyor. Isıl işlem görmemiş, çiğ malzemeler kullanılarak üretilen ve glutensiz, laktozsuz, soyasız Rawberry’ler paleo diyet için uygun olduğu gibi gluten intoleransı olanlar için de sağlıklı ve lezzetli bir alternatif sunuyor.

  • Ürünler: Rawberry ürün çeşitlerinin hepsinde antioksidan özelliği kanıtlanmış yaban mersini, cranberry, goji berry gibi berry ailesindeki yemişlerden en az biri bulunuyor. Antep fıstıklı, fındıklı, yer fıstıklı, ham kakaolu ve goji berryli seçenekler; içlerinde en az bir berrynin yanında kabak çekirdeği, hurma, badem, erik gibi malzemeler de bulunduruyor.

  • Aposto! okurlarına özel: Aposto! okurları, Rawberry’lerden istediklerini satın alabiliyor. En azından hepsinden 2 tane içeren 10’lu Tanışma Paketi’nden başlayıp Rawberry’e bir şans vermenizi öneriyoruz.

Comments are closed.